ПН - ПТ: 9:00 - 19:00 / СБ - ВС: Выходные

O EVALINE

Firma EvaLine jest pierwszym ukraińskim producentem wyrobów z przyjaznych dla środowiska materiałów polimerowych EVA. Przedsiębiorstwo z pełnym cyklem produkcyjnym, od arkuszy po wyroby gotowe, co pozwala nam wytwarzać szeroką gamę produktów EVA, które są szeroko stosowane w życiu codziennym. EVA to spieniony polimer, który jest 5 razy lżejszy od gumy i 4 razy lżejszy od PVC. Ze względu na swoje wysokie właściwości higieniczne i amortyzujące, ten rodzaj poliolefiny znajduje zastosowanie w medycynie, sporcie, przemyśle obuwniczym, przy produkcji zabawek dziecięcych oraz przy tworzeniu różnorodnych wykładzin podłogowych.

Misja

Wytwarzanie wysokiej jakości produktów, które przynoszą korzyści każdemu klientowi.

Wartości

Produkcja na czas, szacunek dla wszystkich, orientacja na klienta we wszystkim

Cele

Zwiększenie udziału eksportu w produkcji, rozwój programów partnerskich, poszukiwanie nowych dystrybutorów.

Wizja

Wysoka jakość = trwałość produktu = zadowolony klient.

Z historii firmy

Od 2020 do 2021 roku firma „EVA-line” była oficjalnie członkiem Ogólnoukraińskiej Sieci Uczciwości i Zgodności UNIC, której celem jest promowanie odpowiedzialnego i przejrzystego postępowania w biznesie.

Do tej pory tylko 52 przedsiębiorstwa mogły zostać członkami tej sieci, w tym „EVA-line”. Jest nam niezmiernie miło z otrzymania tego statusu i dobrą wiadomością podzielimy się z Państwem - naszymi partnerami i klientami. Ponieważ od początku istnienia firmy nasz zespół pracuje przejrzyście, uczciwie i niezależnie. Jesteśmy przekonani, że przyszłość leży tylko w takim modelu biznesowym.

Private Label

Firma EvaLine jest gotowa świadczyć pełen zakres usług związanych z produkcją wyrobów na zasadzie kontraktu (marka własna): od opracowania projektu i ekskluzywnych receptur, po wytworzenie i dostawę produktów do magazynu klienta.

Partners EvaLine

Nasza firma z powodzeniem współpracuje z czołowymi przedstawicielami biznesu ukraińskiego i zagranicznego - liderami w świadczeniu usług na swoich obszarach. Jesteśmy zawsze otwarci na nowe partnerstwa na obopólnie korzystnych warunkach.