ПН - ПТ: 9:00 - 19:00 / СБ - ВС: Выходные

Maty dla kotów

Niezawodne i praktyczne maty dla Państwa zwierząt domowych

Jeśli masz w domu kota, to znaczy że potrzebujesz specjalnej maty. W zależności od kształtu i wielkości można je umieścić pod kuwetą lub miską na karme. Ze względu na wyjątkowe właściwości materiału maty te zatrzymują wewnątrz resztki wody, pożywienia czy żwirku z kuwety. To oznacza to, że mieszkanie zawsze będzie czyste.

Utrzymuje dom w czystości

Resztki żwirku wpadają do jej środka, a nie są roznoszone na łapach kota po całym mieszkaniu.

Praktyczny

Nie przemaka i nie wchłania wilgoci. Mata jest łatwa w czyszczeniu za pomocą wody z mydłem oraz szybko schnie.

Niezawodny

Mata jest lekka, trwała i odporna na wszelkie obciążenia.

Przyjazność dla środowiska

Nietoksyczna, nie zbiera kurzu i alergenów. Całkowicie bezpieczna dla dzieci.

EvaLine - wodoodporne maty dla kotów

Wycieraczka pod kuwetę dla kota to obowiązkowy dodatek w każdym domu gdzie jest kot. Z taką matą pod kuwetę dla kota na zawsze zapomnisz o rozrzuconym po całym domu wypełniaczu, nieprzyjemnym zapachu i śladach po mokrych łapach. Dzięki swojej unikatowej budowie wszystko, co pozostaje na łapach Twojego pupiła po korzystaniu z kuwety, pozostaje wewnątrz samej maty.

Warto zaznaczyć, że chłonne maty dla kotów EVA można bezpiecznie wykorzystać do zabezpieczenia miejsca do jedzenia. Wyjątkowa struktura materiału pomoże utrzymać go w czystości. Taka mata pod miskę kota z łatwością wchłonie wodę lub zatrzyma resztki jedzenia, które rozrzuca Twój pupil.

Mata do zbierania wypełniacza z kuwety jest bardzo wygodna do zabrania ze sobą podczas podróży ze swoim pupilem. Pomoże zorganizować komfortowe warunki dla pupila w gościach lub w ośrodku wypoczynkowym, a także znacznie ułatwi proces sprzątania.

Maty EVA dla kotów charakteryzują się wysoką jakością i trwałością, a ich cena zachwyci. Aby Państwo nie wątpili w konieczności takiej maty, poniżej przedstawiamy główne zalety mat EVA dla kotów.

Zalety mat EVAMUR

Maty pod kuwetę EVA są naprawdę wyjątkowym dodatkiem. Z nią mieć kota zgodzi się nawet ten, który zawsze odmawiał z powodu brudu. A co najważniejsze, są wykonane z przyjaznego dla środowiska, absolutnie bezpiecznego materiału. Maty nie mają nieprzyjemnego zapachu, nie uczulają i są całkowicie nieszkodliwe dla zdrowia i życia ludzi i zwierząt.

Do głównych zalet mat pod kuwety dla kotów należą następujące parametry:

  • Resztki żwirku, które spadną na powierzchnię maty, automatycznie wpadną do jej środka. Powierzchnia maty jest zawsze sucha i czysta, co oznacza, że kot nie będzie roznosił brudu.
  • Nie przemaka, nie chłonie wilgoci, a jeśli dostanie się na niej płyn to szybko wysycha - to znaczy, że jeśli taka mata leży pod tacą czy miską, to zawsze będzie tam czysto.
  • Niewymagająca w czyszeniu - mata pod miskę dla kotów jest łatwa do czyszczenia pod ciśnieniem wody z mydłem.
  • Nietoksyczna, nie zbiera w środku alergenów i kurzu.
  • Lekka, ale jednocześnie bardzo wytrzymała - z łatwością wytrzymuje każde obciążenie, a także szybko odzyskuje kształt w przypadku deformacji.
  • Struktura z licznymi otworami, o głębokości 7-8 mm skutecznie zatrzymuje wewnątrz resztki jedzenia lub wypełniacza i zapobiega ich rozsypywaniu się na podłodze.

EvaLine - maty dla kotów EVAMUR w najlepszej cenie

Firma EvaLine istnieje na rynku od dawna. Jako pierwsi rozpoczęliśmy produkcję materiału EVA na rynku ukraińskim, a także produktów z niego. Nasza produkcja wyposażona jest w nowoczesny sprzęt, który pozwala nam stosować innowacyjne technologie i oferować Państwu produkt wysokiej jakości.

Jesteśmy gotowi wyprodukować dla Państwa matę w wybranym przez Państwo kolorze. Pozwoli to każdemu wybrać opcję, która harmonijnie wpasuje się we wnętrze domu i pomoże utrzymać czystość 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Mogą Państwo kupić u nas wysokiej jakości matę pod kuwetę w najlepszej cenie. Dla Państwa wygody wszystkie modele mat są prezentowane z kilkoma zdjęciami. Dzięki temu szybko znajdą Państwo opcję spełniającą wszystkie wymagania. Wtedy pozostaje jedynie złożyć zamówienie elektronicznie lub skontaktować się telefonicznie z naszymi menadżerami.Masz pytania?

Napisz do naszego menadżera do spraw kluczowych klientów

Sławucki Wład
[email protected]

+38 (067) 156 14 96

Napisz do nas