ПН - ПТ: 9:00 - 19:00 / СБ - ВС: Выходные

MATY EVA DLA BYDŁA

Produkcja i sprzedaż maty dla bydła na Ukrainie

Maty EVA „Burenka” to innowacyjna wykładzina podłogowa ukraińskiego producenta EvaLine. EVA (etylen-octan winylu) to spieniony polimer, który jest 5 razy lżejszy od gumy i 4 razy lżejszy od PVC. Ze względu na swoje wysokie właściwości higieniczne i amortyzujące, ten rodzaj poliolefiny znajduje zastosowanie w medycynie, sporcie, przemyśle obuwniczym, przy produkcji zabawek dziecięcych oraz przy tworzeniu różnorodnych wykładzin podłogowych. Maty EVA "Burenka" są przyjazne dla środowiska i bezpieczne.

Niska przewodność cieplna

Wyjątkową cechą mat Burenka EVA jest niska przewodność cieplna. W przeciwieństwie do powłok gumowych, w niskich temperaturach maty EVA „Burenka” zachowują wszystkie swoje właściwości, nie stają się śliskie, a zwierzęta pewnie wstają i kładą się bez obawy o zranienie. Na macie EVA „Burenka” krowa odpoczywa do 12-13 godzin, a na betonie posypanym śniegiem lub piaskiem - 6-8 godzin. Dzięki zastosowaniu nawierzchni EVA znacznie zmniejsza się prawdopodobieństwo wystąpienia mastitis, co przyczynia się do wzrostu mleczności.

Redukcja urazowości

Maty Burenka EVA składają się z milionów pęcherzyków sprężonego powietrza, które pochłaniają ciśnienie, zwłaszcza gdy krowa leży, a jej kolana są mocno obciążone. Maty EVA "Burenka" są wykonane w taki sposób, aby ciężar zwierzęcia podczas chodzenia rozkładał się równomiernie, zapewniając bezpieczeństwo kopyt i stawów. Według statystyk w wyniku zastosowania mat EVA liczba urazów bydła zmniejszyła się o 80%.

Wygodne i praktyczne

Maty EVA „Burenka” w przeciwieństwie do wykładzin gumowych są lekkie i wygodne w czyszczeniu. Dzięki obecności systemu drenażowego na powierzchni, nawet po długim użytkowaniu, brud i mocz nie zatrzymują się. Spływają z maty, a powierzchnia pozostaje czysta.

Linia EVA - wysokiej jakości dla bydła

Wybierając materiał do aranżacji kompleksów inwentarskich, należy wziąć pod uwagę trzy kluczowe czynniki:

  • zgodność z normami sanitarnymi;
  • zgodność materiału z przepisami budowlanymi;
  • Bezpieczeństwo przeciwpożarowe.

Nasza firma oferuje Państwu maty EVA, które będą optymalnym rozwiązaniem do wyposażenia podłóg w fermach inwentarskich. Materiał ten charakteryzuje się odpornością na ścieranie i dużą wytrzymałością, jest odporny na wilgoć oraz doskonale wytrzymuje obciążenia statyczne i dynamiczne.

Na szczególną uwagę zasługuje jego wielowarstwowa budowa: dół - system drenażowy, góra - duże tłoczenie. Dzięki swojej strukturze i charakterystycznym cechom materiału taka powłoka nie ślizga się, nie pochłania wilgoci i odchodów bydła, szybko wysycha i nie odkształca się pod ciężarem zwierząt.

Niska przewodność cieplna

  Mata EVA "Burenka": Guma: Drzewo (dąb):
Przewodność cieplna, W / (m * K) 0,035 0,28 0,10
Twardość, Shore A 65 - 70 80 - 85 -
Gęstość (kg / m3) 320 1190 870
Dożywotni do 10 lat do 10 lat do 1 roku

Maty EVA do hodowli zwierząt: cechy i zalety

Zwracamy uwagę na gumowe maty dla bydła, które pomogą stworzyć najbardziej komfortowe warunki do trzymania zwierząt w gospodarstwie.

Do głównych zalet tej powłoki należy szereg następujących parametrów:

  • Ochrona zdrowia zwierząt - gumowe maty dla krów są odporne na ekstremalne temperatury, dzięki czemu nawet w niskich temperaturach nie ślizgają się, a zwierzęta mogą łatwo wstać lub położyć się. To nie tylko zmniejsza obciążenie stawów krowy, ale także znacznie zmniejsza ryzyko kontuzji.
  • Izolacja termiczna - gumowe maty do stajni czy obór nie przepuszczają zimna i nie oddają ciepła, dzięki czemu zwierzęta odpoczywają 12-13 godzin, a nie 6-8 godzin, jak to często bywa na piasku czy betonie. Odpowiedni wypoczynek wpływa pozytywnie na kondycję bydła i koni, au krów zmniejsza prawdopodobieństwo wystąpienia mastitis oraz zwiększa mleczność.
  • Izolacja akustyczna - ściółka kilkakrotnie obniża poziom hałasu kopyt, co pozwala stworzyć komfortowe warunki dla bydła i koni.
  • Higiena - nasze powłoki nie chłoną brudu, wilgoci i zapachów, co sprawia, że czyszczenie terenu jest tak łatwe, jak to tylko możliwe.
  • Przyjazny środowisku - do produkcji wykładzin podłogowych do hodowli zwierząt używamy wysokiej jakości materiałów hipoalergicznych. Maty i dywaniki dla krów i koni nie zawierają szkodliwych substancji i alergenów.
  • Trwałość - nasze maty antyrozpryskowe dla ferm inwentarskich wytrzymują duży ciężar, są odporne na różnego rodzaju wpływy zewnętrzne i nie tracą swojego pierwotnego wyglądu.

Oferujemy maty dla bydła EVA

Jesteśmy gotowi wyprodukować maty gumowe dla bydła według określonych parametrów w potrzebnej ilości. Skontaktuj się z naszymi menedżerami, którzy szczegółowo doradzą Państwu we wszystkich sprawach i przyjmą zamówienie.

Prosimy o kontakt, a my wykonamy dla Państwa maty w uzgodnionym terminie i dostarczymy je pod wskazany adres.

Dostawa

Evaline ma doświadczenie w dostarczaniu pianka EVA do Europy. Zostaw swój numer, a nasz menedżer wkrótce się z Tobą skontaktuje.Masz pytania?

Napisz do naszego menadżera do spraw kluczowych klientów

Sławucki Wład
[email protected]

+38 (067) 156 14 96

Napisz do nas