ПН - ПТ: 9:00 - 19:00 / СБ - ВС: Выходные

Maty dla dzieci Eva

Produkcja i sprzedaż podłóg dla dzieci

Maty puzzle EVA firmy EvaLine to doskonały wynalazek, za pomocą którego można nie tylko zabezpieczyć pokój dziecka, ale także dostarczyć mu rozrywkę. Maty puzzle EvaLine do placów zabaw dla dzieci są produkowane w postaci puzzli, różniących się kolorem i tłoczeniem. Puzzle mogą służyć do komponowania oryginalnych rysunków i kompozycji. Z miękkich modułów można stworzyć przytulne domki dla dzieci, duże kostki, a nawet kojce i pudełka na zabawki. Można codziennie zmieniać wzór podłogi i tworzyć nowe ekscytujące zajęcia dla dzieci, które rozwijają ich myślenie, zdolności motoryczne, pamięć, logiczne myślenie i aktywność ruchową.

Bezpieczne

Maty dla dziecięcego pokoju EVA posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty potwierdzające ich nieszkodliwość dla zdrowia. Taka podłoga jest bezzapachowa, przyjazna dla środowiska i bardzo przyjemna w dotyku.

Hipoalergiczne

Maty EVA są dielektryczne nawet podczas chodzenia i pełzania po nich przez długi czas, dzięki czemu nie przyciągają kurzu. Materiał EVA ochroni dzieci przed pojawieniem się różnych alergii.

Wygodne

Maty modułowe mają dobrą izolację termiczną, podobnie jak w przypadku „ciepłej podłogi”. Elementy tych mat dla dzieci mają teksturowane nacięcia, które zapobiegają ślizganiu. Maty tłumią wszelkie hałasy oraz upadki, co jest bardzo ważne dla małych dzieci.

Mata puzzle dla dzieci od Eva Line - wygodna, praktyczna, bezpieczna

Wszyscy rodzice zwracają szczególną uwagę na wybór wykładziny podłogowej do pokoju dziecięcego. Dzieci uwielbiają bawić się na podłodze dlatego trzeba stworzyć odpowiednie warunki.

Maty puzzle dla dzieci posiadają wszystkie niezbędne zalety dla tego rodzaju podłoża, a mianowicie:

  • ekologiczne i hipoalergiczne - nasze maty podłogowe dla dzieci są bezzapachowe i nie zawierają żadnych szkodliwych substancji;
  • mają doskonałe właściwości termoizolacyjne - dziecku będzie ciepło na podłodze nawet w okresie jesienno-zimowym;
  • mają elastyczną miękką powierzchnię - pomoże ochronić dzieci przed urazami podczas upadków;
  • mają wysokie właściwości izolacji akustycznej - materiał tłumi niepożądane dźwięki ;
  • indywidualnie zaprojektowane - u nas można kupić dziecięcą matę podłogową EVA w dowolnym kolorze.v

Miękka podłoga EVA do pokoi dziecięcych to idealne rozwiązanie

Dzięki właściwościom materiału EVA, wykonana z niego miękka podłoga do pokoi dziecięcych jest lepsza od innych podłóg pod względem parametrów:

  • możliwość stworzenia podłogi o dowolnej wielkości i krztałcie - nie będzie trudności z dekoracją podłogi w pomieszczeniach o złożonej geometri, z wnękami, lub kołumnami, ponieważ metoda łączenia puzzli pozwoli stworzyć powierzchnie bez cięcia;
  • łatwość montażu - maty EVA dla dzieci są ze sobą połączone jak puzzle, więc nie trzeba zatrudniać fachowca do układania podłogi;
  • lekkość - nawet jedna osoba poradzi sobie z transportem takiej maty, a co najważniejsze nie przenosi dodatkowego obciążenia na podłogę w domu;
  • niska przewodność elektryczna - dodatkowa ochrona dla dziecka;
  • łatwa naprawa - podłoga EVA ma doskonałe parametry użytkowe i jest odporna na wszelkie mechaniczne wpływy zewnętrzne, jednak jeśli jakakolwiek część takiej maty ulegnie uszkodzeniu, nie trzeba jej całkowicie wymieniać, wystarczy wymienić uszkodzony fragment.

Maty dziecięce EVA są dziś szeroko stosowane nie tylko w domu, ale także w salach zabaw przedszkoli, lokali rozrywkowych i na siłowniach.

Do niezaprzeczalnych zalet tych mat należy fakt, że można na nie nanieść absolutnie dowolny obraz, co pozwala tematycznie ozdobić pokój dla dzieci w różnym wieku.

Co więcej, nie trzeba zakrywać tym pokryciem całego pomieszczenia, a jedynie wybrać obszar do gry. W związku z tym, że takie maty puzzle są lekkie, dziecko samo będzie chętnie się z nimi bawić, składając słowa, obrazki czy przykłady matematyczne.

Kupić maty EVA dla dzieci

Matę EVA dla dzieci warto kupić, jeżeli chcą Państwo zorganizować mały kącik sportowy w domu. Dzięki dobrej amortyzacji dziecko będzie mogło wygodnie cwiczyć na takiej powierzchni. Bardzo istotną jest również wodoodporność. Nawet jeśli dziecko rozleje wodę, herbatę lub inny płyn wystarczy zebrać nadmiar wilgoci szmatką i wytrzeć. Mata jest również bardzo łatwa w praniu, czyszczeniu, a jednocześnie nie traci koloru.

Skontaktuj się z nami, a stworzymy dla Państwa matę dla dzieci o dowolnej formie i dowolnym kolorze. Dzięki takim matom można tworzyć oryginalne kompozycje, zbierać ciekawe kostki i miękkie domki dla dzieci. Jesteśmy przekonani, że zakup maty puzzle dla dziecka to stworzenie dla niego miejsca, w którym będzie mógł rozwijać swoją motorykę, logiczne myślenie, pamięć i zdolności motoryczne.

Zapraszamy do kontaktu, a pomożemy Państwu zmienić każdy pokój dziecięcy w bajkową kraine.Czy kończy ci się jedzenie?

Przeczyta je kierownik robotów z klientami.

Sławucki Wład
[email protected]

+38 (067) 156 14 96

Zależy od tego, co jest możliwe

Odwróć się i w jak najkrótszym czasie będę chciał użyć produktu z materiału EVA (octan etylenowo-winylowy) o wymaganym kolorze i rozmiarze.