ПН - ПТ: 9:00 - 19:00 / СБ - ВС: Выходные

Maty dla dzieci Eva

Produkcja i sprzedaż podłóg dla dzieci

Modułowa podłoga EVA firmy EvaLine to doskonały wynalazek, za pomocą którego można nie tylko zabezpieczyć pokój dziecka, ale także uzupełnić program jego edukacji i rozwoju. Maty puzzle EvaLine do placów zabaw dla dzieci są produkowane w postaci puzzli, różniących się kolorem i tłoczeniem. Puzzle mogą służyć do tworzenia oryginalnych rysunków i kompozycji. Z miękkich modułów można stworzyć przytulne domki dla dzieci, duże kostki, a nawet kojce i pudełka na zabawki. Można codziennie zmieniać wzór podłogi i tworzyć nowe ekscytujące zajęcia dla dzieci, które rozwijają ich myślenie, zdolności motoryczne, pamięć, logiczne myślenie i aktywność ruchową.

Bezpieczne

Maty dla dziecięcego pokoju EVA posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty potwierdzające ich nieszkodliwość dla zdrowia. Taka podłoga jest bezzapachowa, przyjazna dla środowiska i bardzo przyjemna w dotyku.

Hipoalergiczne

Maty EVA są dielektryczne, nawet podczas chodzenia i pełzania po nich przez długi czas, nie przyciągają kurzu. Materiał EVA ochroni dzieci przed pojawieniem różnych alergii.

Wygodne

Maty modułowe mają dobrą izolację termiczną, podobnie jak w przypadku „ciepłej podłogi”. Elementy tych mat dla dzieci mają teksturowane nacięcia, które zapobiegają ślizganiu. Maty tłumią wszelkie hałasy oraz upadki, co jest bardzo ważne dla małych dzieci.

Maty puzzle dla dzieci EvaLine – wygodne, praktyczne, bezpieczne.

Rodzice zwracają szczególną uwagę na wybór wykładziny podłogowej do pokoju dziecięcego. Dzieci uwielbiają bawić się na podłodze, dlatego należy stworzyć odpowiednie warunki do zabawy.

Maty puzzle dla dzieci posiadają wszystkie niezbędne zalety:

  • ekologiczne i hipoalergiczne - nasze maty podłogowe dla dzieci są bezzapachowe i nie zawierają żadnych szkodliwych substancji;
  • mają doskonałe właściwości termoizolacyjne - dziecku będzie ciepło na podłodze nawet w okresie jesienno-zimowym;
  • mają elastyczną miękką powierzchnię - pomoże ochronić dzieci przed urazami podczas upadków;
  • mają wysokie właściwości izolacji akustycznej - materiał tłumi niepożądane dźwięki ;
  • indywidualnie zaprojektowane - realizujemy indywidualne zamówienia mat podłogowych EVA.

Miękka podłoga EVA do pokoi dziecięcych to idealne rozwiązanie

Dzięki właściwościom materiału EVA, podłoga do pokoju dziecięcego jest lepsza od innych podłóg pod względem parametrów:

  • maty EVA można zastosować w pomieszczeniach o dowolnej wielkości i kształcie - z wnękami, lub kolumnami, ponieważ metoda łączenia puzzli pozwoli stworzyć powierzchnie bez cięcia;
  • łatwość montażu - maty EVA dla dzieci są ze sobą połączone jak puzzle, więc nie trzeba zatrudniać fachowca do układania podłogi;
  • lekkość - nawet jedna osoba poradzi sobie z transportem takiej maty;
  • niska przewodność elektryczna - dodatkowa ochrona dla dziecka;
  • łatwa naprawa - podłoga EVA ma doskonałe parametry użytkowe i jest odporna na wszelkie mechaniczne uszkodzenia, jednak, jeśli jakakolwiek część takiej maty ulegnie uszkodzeniu, nie trzeba jej całkowicie wymieniać, wystarczy wymienić uszkodzony fragment.

Maty dziecięce EVA są dziś szeroko stosowane nie tylko w domu, ale także w salach zabaw przedszkoli, lokali rozrywkowych i na siłowniach.

Do niezaprzeczalnych zalet tych mat należy fakt, że można na nie nanieść absolutnie dowolny obraz, co pozwala tematycznie ozdobić pokój dla dzieci w różnym wieku.

Nie trzeba zakrywać tym pokryciem całego pomieszczenia, a jedynie wybrany obszar.Puzzle EVA są lekkie i dziecko samo będzie chętnie się z nimi bawić, składając słowa, obrazki, przykłady matematyczne.

Proponujemy maty EVA dla dzieci

Jeżeli chcą Państwo zorganizować mały kącik sportowy w domu. Dzięki dobrej amortyzacji dziecko będzie mogło wygodnie ćwiczyć na takiej powierzchni. Istotna jest również wodoodporność. Nawet jeśli dziecko rozleje wodę, lub inny płyn wystarczy zebrać nadmiar wilgoci szmatką i wytrzeć. Mata jest również bardzo łatwa w utrzymaniu oraz czyszczeniu, a jednocześnie nie traci koloru.

Skontaktuj się z nami, a stworzymy dla Państwa matę dla dzieci o dowolnej formie i dowolnym kolorze. Dzięki takim matom można tworzyć oryginalne kompozycje, układać kostki i miękkie domki dla dzieci. Jesteśmy przekonani, że zakup maty puzzle dla dziecka to stworzenie dla niego miejsca, w którym będzie mógł rozwijać swoją motorykę, logiczne myślenie i pamięć.

Zapraszamy do kontaktu, a pomożemy Państwu zmienić każdy pokój dziecięcy w bajkową krainę.Masz pytania?

Napisz do naszego menadżera do spraw kluczowych klientów

Sławucki Wład
[email protected]

+38 (067) 156 14 96

Napisz do nas