ПН - ПТ: 9:00 - 19:00 / СБ - ВС: Выходные

Listwa rozdzielająca

Uniwersalna uszczelka i materiał zapewniający przechowywanie ładunków podczas transportu

Czy przewozisz delikatne towary lub konstrukcje metalowe? Potrzebujesz rozwiązania dla ich bezpiecznego transportu i bezpiecznego przechowywania? W takim przypadku listwa rozdzielająca EVA jest dokładnie tym, czego potrzebujesz. Ze względu na szczególne właściwości materiału, nasza listwa rozdzielająca może służyć nie tylko do transportu pociągiem czy samochodem, ale również samolotem czy statkiem.

Minimalna waga

W porównaniu do listwy rozdzielającej wykonanej z innych materiałów, nasza listwa waży od 3 do 7 razy mniej. Dzięki temu można załadować większy tonaż wymaganych produktów, co znacznie obniży koszty transportu.

Przyjazny dla środowiska

Separator EVA jest całkowicie nieszkodliwy, nie zawiera zanieczyszczeń chemicznych i szkodliwych substancji, jest hipoalergiczny. Dzięki temu można wykorzystać do organizacji transportu dowolnego ładunku.

Odporny na wilgoć i ekstremalne temperatury

Materiał doskonale znosi nawet gwałtowne zmiany temperatury i nie boi się wilgoci. Dzięki tym właściwościom nawet w bardzo trudnych warunkach transportowych ładunek bezpiecznie zostanie przetransportowany do miejsca docelowego.

Amortyzacja

Nasza listwa rozdzielająca ma doskonałą amortyzację. Dzięki swojej plastyczności i sprężystości doskonale amortyzuje uderzenia, niezawodnie chroniąc ładunek lub konstrukcję przed uszkodzeniem.

Listwa rozdzielająca EVA

Nasza firma oferuje Państwu listwę rozdzielającą wykonaną z etylenu i octanu winylu. Będzie to najlepsze rozwiązanie do przechowywania lub transportu konstrukcji metalowych i delikatnych towarów. Warto zaznaczyć, że ze względu na specyfikę materiału, nasza listwa rozdzielająca może służyć do zabezpieczenia ładunku przed uszkodzeniem lub przemieszczeniem podczas transportu ciężarówką, pociągiem, statkiem czy samolotem.

Cechy listwy rozdzielającej EVA

 • Przyjazność dla środowiska - materiał, jest hipoalergiczny i higieniczny oraz nie wydziela zapachów, dzięki czemu można go wykorzystać do transportu dowolnego towaru.
 • Doskonała amortyzacja - taka listwa wyróżnia się sprężystością, i elastycznością, doskonale amortyzuje uderzenia i jest w stanie powrócić do swojego pierwotnego kształtu nawet po deformacji.
 • Odporność na ścieranie - listwy rozdzielające są odporne na wilgoć, bezpośrednie nasłonecznienie, silne mrozy, skrajne temperatury czy środki chemiczne.
 • Dielektryk - materiał nie przewodzi prądu elektrycznego.

Wszystkie te właściwości pozwolą Ci zorganizować optymalne warunki do przewozu dowolnego ładunku.

Zalety listwy rozdzielającej EVA:

 • Nie wymaga kwarantanny - ponieważ taka listwa nie zawiera składników organicznych, można go użyć od razu po zakupie.
 • Odporna na ekstremalne temperatury - taką listwę można bezpiecznie stosować w temperaturach od -40 ° C do + 80 ° C.
 • Nie boi się wilgoci i nie wchłania wody.
 • Ma minimalną wagę - w porównaniu z analogami taka listwa waży 3 - 7 razy mniej, co jest bardzo ważne przy organizacji transportu ładunku.
 • Odporna na zwiększone obciążenia - ładunek będzie zabezpieczony podczas transportu.

Innymi słowy, wybierając naszą listwę rozdzielającą EVA, masz pewność, że Twój ładunek dotrze bez uszkodzeń, niezależnie od warunków transportu.

Główne cechy techniczne listwy rozdzielającej:

 • Szerokość – 16 см.
 • Długość – 149 см.
 • Gęstość – 350 кг/м3.
 • Twardość – 75 ШорА.

Oferujemy Państwu listwę rozdzielającą EVA wysokiej jakości w najlepszej cenie. Zapraszamy do kontaktu, a my zorganizujemy jej transport.Masz pytania?

Napisz do naszego menadżera do spraw kluczowych klientów

Sławucki Wład
[email protected]

+38 (067) 156 14 96

Napisz do nas