ПН - ПТ: 9:00 - 19:00 / СБ - ВС: Выходные

Listwa rozdzielająca

Uniwersalna uszczelka i materiał opakowaniowy zapewniający zachowanie podczas transportu ciężkich ładunków

Czy przewozisz delikatne towary lub konstrukcje metalowe? Potrzebujesz rozwiązania dla ich bezpiecznego transportu i bezpiecznego przechowywania? W takim przypadku listwa oddzielająca EVA jest dokładnie tym, czego potrzebujesz. Ze względu na szczególne właściwości materiału, nasza listwa rozdzielająca może służyć nie tylko do transportu pociągiem czy samochodem, ale również samolotem czy statkiem.

Minimalna waga

W porównaniu do listwy rozdzielającej wykonanej z innych materiałów, nasza listwa waży 3 - 7 razy mniej. Dzięki temu będziesz mógł załadować większy tonaż wymaganych produktów, co znacznie obniży koszty transportu.

Przyjazność dla środowiska

Separator EVA jest całkowicie nieszkodliwy, nie zawiera zanieczyszczeń chemicznych i szkodliwych substancji, jest hipoalergiczny. Dzięki temu można wykorzystać do organizacji transportu dowolnego ładunku.

Odporny na wilgoć i ekstremalne temperatury

Materiał doskonale znosi nawet gwałtowne zmiany temperatury i nie boi się wilgoci. Dzięki tym właściwościom nawet w bardzo trudnych warunkach transportowych wszystko będzie z Twoim ładunkiem w idealnym porządku.

Amorrtyzacja

Nasza listwa rozdzielająca ma doskonałą amortyzację. Dzięki swojej plastyczności i sprężystości doskonale amortyzuje uderzenia, niezawodnie chroniąc ładunek lub konstrukcję przed uszkodzeniem.

Listwa rozdzielająca z linii EVA

Nasza firma oferuje Państwu wyjątkową belkę rozdzielającą wykonaną z etylenu i octanu winylu. Będzie to najlepsze rozwiązanie do przechowywania lub transportu konstrukcji metalowych i delikatnych towarów. Warto zaznaczyć, że ze względu na specyfikę materiału, nasza listwa rozdzielająca może służyć do niezawodnego zabezpieczenia ładunku przed uszkodzeniem lub przemieszczeniem podczas transportu ciężarówką, pociągiem, statkiem czy samolotem.

Cechy listwy rozdzielającej EVA

Lista nieruchomości:

 • Przyjazność dla środowiska - materiał, z którego wykonany jest taki baton, jest hipoalergiczny i higieniczny oraz nie wydziela zapachów, dzięki czemu można go wykorzystać do transportu dowolnego towaru.
 • Doskonała amortyzacja - taki drążek wyróżnia się sprężystością, sprężystością i elastycznością, doskonale amortyzuje uderzenia i jest w stanie powrócić do swojego pierwotnego wyglądu nawet po niewielkiej deformacji.
 • Odporność na ścieranie - prezentowane przez nas listwy rozdzielające nie boją się wilgoci, bezpośredniego nasłonecznienia, silnych mrozów, skrajnych temperatur czy środków chemicznych.
 • Dielektryk - materiał nie przewodzi prądu elektrycznego.

Wszystkie te właściwości pozwolą Ci zorganizować optymalne warunki do przewozu dowolnego ładunku.

Zalety listwy rozdzielającej EVA w porównaniu z analogami

 • Nie wymaga kwarantanny - ponieważ taki baton nie zawiera składników organicznych, można go użyć od razu po zakupie.
 • Odporny na ekstremalne temperatury - taki drążek można bezpiecznie stosować w temperaturach od -40 ° C do + 80 ° C.
 • Nie boi się wilgoci i nie wchłania wody.
 • Ma minimalną wagę - w porównaniu z analogami taki pręt waży 3 - 7 razy mniej, co jest bardzo ważne przy organizacji transportu ładunku.
 • Fizycznie odporny na zwiększone obciążenia - nasze drewno nie pęka ani nie pęka, co oznacza, że ładunek będzie niezawodnie zabezpieczony podczas całego transportu.

Innymi słowy, wybierając naszą listwę rozdzielającą EVA, masz pewność, że Twój ładunek dotrze bez uszkodzeń, niezależnie od warunków transportu.

Główne cechy techniczne naszej listwy oddzielającej

 • Szerokość – 16 см.
 • Długość – 149 см.
 • Gęstość – 350 кг/м3.
 • Twardość – 75 ШорА.

Zadzwoń, a pomożemy Ci kupić listwę oddzielającą EVA wysokiej jakości w najlepszej cenie i zorganizujemy jej dostawę do dowolnego regionu Ukrainy.Czy kończy ci się jedzenie?

Przeczyta je kierownik robotów z klientami.

Sławucki Wład
[email protected]

+38 (067) 156 14 96

Zależy od tego, co jest możliwe

Odwróć się i w jak najkrótszym czasie będę chciał użyć produktu z materiału EVA (octan etylenowo-winylowy) o wymaganym kolorze i rozmiarze.