ПН - ПТ: 9:00 - 19:00 / СБ - ВС: Выходные

Wycieraczki wejściowe EVA

Wygodne, trwałe i praktyczne rozwiązanie dla domu, mieszkania lub biura.

Wycieraczka wejściowa jest niezbędna w każdym domu lub biurze, ponieważ ma zatrzymać cały brud i kurz uliczny, a jednocześnie dobrze wyglądać. Wycieraczki wejściowe z pianki EVA doskonale radzą sobie z tym zadaniem. Korytarz zawsze będzie czysty.

Funkcjonalne

Dzięki wyjątkowym kształcie plastra miodu, wycieraczki wejściowe EVA wyglądają bardzo oryginalnie, a co najważniejsze nie pozwalają na rozprzestrzenianie się brudu po całym pomieszczeniu, gdyż zatrzymują wewnątrz wilgoć i kurz.

Bezpieczne

Materiał EVA jest przyjazny dla środowiska i całkowicie bezpieczny. Nie wywołuje reakcji alergicznych i jest bezzapachowy. Takie wycieraczki można bezpiecznie stosować w domu z małymi dziećmi lub zwierzętami.

Odporne na odkształcenia

Wycieraczki wejściowe EVA są odporne na uderzenia, zagniecenia i odkształcenia. Nawet jeśli przypadkowo zagiąć wycieraczke, ta szybko wróci do swojego pierwotnego kształtu. Jest to bardzo ważne, zwłaszcza w warunkach dużego obciążenia.

Szeroki wybór rozmiarów i kolorów

Wycieraczki wejściowe z pianki EVA są produkowane w dowolnym rozmiarze i kolorze. Jest możliwość zamówić taką wycieraczkę w niemal każdym odcieniu, co pozwoli wybrać opcję, która harmonijnie wpasuje się we wnętrze przedpokoju.

Wycieraczka wejściowa EVA to najlepsze rozwiązanie do domu i biura

Każdy właściciel mieszkania, domu czy biura doskonale wie, jak trudno jest utrzymać go w czystości. A jeśli latem kurz na podłodze nie jest tak widoczny, to w okresie jesienno-zimowym mokre brudne buty stale pozostawiają ślady. Z wycieraczką EVA nie trzeba ciągle sprzątać podlogę.

Wycieraczka wejściowa EVA: cechy i zalety

Wycieraczki są wykonane z innowacyjnego materiału EVA staną się nie tylko przydatnym dodatkiem, ale także prawdziwą ozdobą każdego domu czy biura. Dzięki wyjątkowej strukturze materiału taka wycieraczka pomoże utrzymać pomieszczenie w idealnej czystości, niezależnie od natężenia ruchu, pory roku i warunków atmosferycznych.

Wycieraczki posiadają specjalną strukturę "plastra miodu ", otwory o głębokości 7-8 mm, doskonale zbierają i zatrzymują brud, kurz, wilgoć i nie pozwalają na ich rozprzestrzenianie się po całym pomieszczeniu. Co więcej, wycieraczki EVA są wodoodporne, dzięki czemu idealnie nadają się do odśnieżania butów.

EvaLine - wysokiej jakości materiał dla wycieraczek EVA w najlepszej cenie

EvaLine jest ukraińskim liderem w produkcji materiału EVA, a także różnorodnych produktów z EVA. Naszym klientom oferujemy wysokiej jakości materiał EVA własnej produkcji o podwyższonej wytrzymałości i odporności na ścieranie.

Najnowsze technologie stosowane podczas produkcji pozwalają specjalistom na wyprodukowanie wysokiej jakości materiału EVA o różnej grubości powierzchni. Materiał posiada szereg zalet:

  • Odporny na wilgoć i skrajne temperatury - może być używany nie tylko w pomieszczeniach, ale także na zewnątrz, np. na schodach domu. Jeśli na dywaniku tworzy się lód jest łatwo go usunąć.
  • Jedna wycieraczka może wchłonać do 1,5 litra wody.
  • Materiał nie odkształca się, ale jeśli uda się go mocno zgiąć, po chwili nabierze pierwotnego kształtu.
  • Ogromny wybór kolorów - zgodnie z zamówieniem, materiał do produkcji wycieraczek EVA może być wykonany w niemal każdym kolorze i odcieniu.
  • Przyjazny dla środowiska i całkowicie bezpieczny dla zdrowia ludzi i zwierząt.
  • Odporny na chemiczne i inne agresywne substancje.
  • Łatwy do czyszczenia i wytrzymały.

Wycieraczki wejściowe

Zapraszamy do kontaktu, a my wyprodukujemy wysokiej jakości wycieraczki z EVA w najlepszej cenie. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie.Masz pytania?

Napisz do naszego menadżera do spraw kluczowych klientów

Sławucki Wład
[email protected]

+38 (067) 156 14 96

Napisz do nas