ПН - ПТ: 9:00 - 19:00 / СБ - ВС: Выходные

Maty EVA do pływania

Ekologiczne, wygodne, lekkie maty do pływania Evaline

Bezpieczne kąpiele w jeziorach i basenach są gwarantowane. Dorośli i dzieci z wielką przyjemnością korzystają ze specjalnych mat, które pomagają utrzymać się na wodzie, bezpiecznie pływać i odpoczywać. Oferujemy lekkie i barwne maty do pływania EVA. Sprawią, że Państwo będą mogli poczuć się pewnie na wodzie i cieszyć się wakacjami. Jednocześnie maty do pływania EVA mają szereg niepodważalnych zalet.

Hipoalergiczne

Przyjazny dla środowiska materiał EVA jest całkowicie bezpieczny dla dorosłych i dzieci. Jest nietoksyczny, nie wydziela nieprzyjemnych zapachów i nie powoduje alergii, nawet przy ciągłym kontakcie ze skórą.

Wszechstronne

Mata do pływania EVA może być używana zarówno na zewnątrz, jak i w basenach lub parkach wodnych. Dzięki niewielkim rozmiarom jest wygodna w użyciu w dowolnym miejscu i czasie.

Wytrzymałe

Materiał EVA jest odporny na różnego rodzaju uszkodzenia i wilgoć, co sprawia, że nawet po kilku latach użytkowania takie maty będą jak nowe.

Szeroki wybór modeli

W katalogu dostępne zarówno proste kształty maty, jak i różnokolorowe maty w postaci żółwi, hipopotamów i innych zwierząt.

Firma EvaLine oferuje szeroki wybór modeli. W katalogu mogą Państwo wybrać zarówno prosty kształt maty, jak i różnokolorowe maty w postaci żółwi, hipopotamów i innych zwierząt.

Dorośli i dzieci uwielbiają aktywny wypoczynek nad wodą. Pobyt nad morzem, rzeką, w parku wodnym, na basenie zawsze jest ekscytujący i radosny. Jednak, jeśli nie czujesz się pewnie w wodzie, potrzebujesz pomocy. Taką pomocą służy mata do pływania.

Maty do pływania EVA są niezbędnym dodatkiem dla tych, którzy nie umieją pływać, boją się głębokości lub czują się niepewnie na wodzie. Co więcej, mata do pływania EVA będzie najlepszym rozwiązaniem dla dzieci. Czując wsparcie tej maty, dziecko nie będzie się denerwować w wodzie. Materac w delikatny sposób podtrzyma dziecko, dzięki czemu poczuje się w pełni bezpieczne, będzie mogło samo unosić się na wodzie.

Mata do pływania EVA: kluczowe zalety

Maty do pływania EVA wykonane są z innowacyjnego materiału - spienionego kopolimeru etylenu i octanu winylu. Ten materiał jest lekki i przyjazny dla środowiska. Jest przyjemny w dotyku i doskonale unosi się na powierzchni wody. Dzięki tym wszystkim cechom taka mata dziecięca lub duża mata dla osoby dorosłej będą idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy dopiero uczą się pływać lub doskonalą swoją technikę.

Mata pozwala spokojnie pływać, unosząc się na wodzie.

Mata do pływania EVA

Główne zalety:

  • wszechstronność - mata może być używana w morzu, na rzece, w basenie, aquaparku;
  • lekkość - można ją zabrać na każdą wycieczkę lub wędrówkę, gdyż taka mata waży do 3 kg;
  • przyjazność dla środowiska - ze względu na właściwości materiału taka mata jest odporna na bakterie, grzyby pleśń;
  • wysoka odporność na ścieranie - nawet po kilku latach eksploatacji taka mata będzie wyglądać jak nowa;
  • ergonomiczny kształt - wszystkie maty EVA są wykonane tak, aby dorosły lub dziecko mogły pływać jak najbardziej komfortowo, zarówno w basenie, tak i na morskich falach;
  • atrakcyjny wygląd - taka mata piankowa przyciągnie do siebie uwagę;
  • szeroki wybór kolorów.

Maty do pływania EVA są niezastąpionym dodatkiem do wypoczynku nad wodą.

EvaLine - ogromny wybór modeli mat do pływania

EvaLine to ukraiński lider w produkcji materiału EVA, a także różnych produktów z niego. Produkujemy również maty do pływania EVA.

Naszym klientom możemy zaoferować maty w kształcie ośmiornic, hipopotamów, żółwi w różnych kolorach i rozmiarach. Państwo również mogą kupić prostokątną matę w wybranym kolorze, z perforacją lub bez.

Jak kupić matę EVA

W naszym katalogu znajduje się szeroki wybór mat do pływania EVA. Do wszystkich modeli w katalogu są zdjęcia i szczegółowe opisy.

W celu złożenia zamówienia mogą Państwo skorzystać z elektronicznego formularza zgłoszeniowego i dokonać zakupu samodzielnie lub skontaktować się z menedżerami naszego sklepu. Doświadczeni konsultanci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania, pomogą dokonać wyboru, wyjaśnią możliwe opcje płatności oraz pomogą złożyć zamówienie.

Jeżeli zamówią Państwo matę do pływania EVA, to wypoczynek na wodzie będzie przyjemny i bezpieczny.Masz pytania?

Napisz do naszego menadżera do spraw kluczowych klientów

Sławucki Wład
[email protected]

+38 (067) 156 14 96

Napisz do nas