ПН - ПТ: 9:00 - 19:00 / СБ - ВС: Выходные

Wałki do włosów z EVA

Lekkie, miękkie i wygodne wałki do włosów EVA dla pięknych loków

Miłośnicy pięknych loków docenią wałki do włosów EVA. Wałki pomogą stworzyć piękny lok nawet dla tych, którzy nigdy sami nie kręcili włosów. Wałki są elastyczne i miękkie, więc można w nich bez obaw spać i budzić się rano z piękną fryzurą.

Hipoalergiczne

Materiał EVA jest w 100% przyjazny dla środowiska. Dzięki temu wałki do włosów EVA nie powodują uczuleń, podrażnień czy swędzenia, a także są bezzapachowe.

Żywotność

Wyjątkowe właściwości materiału EVA pozwalają na szybkie przywrócenie wałkom ich pierwotnego wyglądu. Oznacza to, że można używać wałków do włosów nieskończoną ilość razy i nie stracą one swojego kształtu.

Dielektryczne

Wałki do włosów EVA nie elektryzują włosów. Dzięki temu loki wychodzą piękne i sprężyste. A co najważniejsze, fryzura nie będzie się puszyć.

Wałki do włosów od EvaLine - gwarancja pięknych loków.

Miłośniczki loków nieustannie zastanawiają się, jakich urządzeń lub akcesoriów użyć, aby stworzyć oszałamiające, piękne, naturalne loki. Oczywiście, mogą Państwo używać wszelkiego rodzaju lokówek, żelazek lub termicznych wałków, ale nawet przy odpowiedniej stylizacji włosy nadal się niszczą. Dlatego najlepszym rozwiązaniem będą wałki do włosów.

Firma EvaLine oferuje wałki do włosów EVA. Z ich pomocą można łatwo zrobić idealny lok, nawet jeśli nigdy wcześniej nie próbowałiście tego w warunkach domowych.

Wałki do włosów EVA: główne zalety

Oferujemy Państwu własną produkcję wałków do loków posiadających szereg następujących zalet:

  • hipoalergiczne - nasze wałki do włosów wykonane są z przyjaznych dla środowiska, absolutnie bezpiecznych materiałów EVA, nie wydzielają nieprzyjemnych zapachów i nie powodują podrażnień;
  • odporne na zużycie - ze względu na wyjątkowe właściwości materiału takie wałki do włosów mogą być używane wielokrotnie i nie stracą swojego pierwotnego wyglądu;
  • odporne na negatywne wpływy z zewnątrz - grzyb nie pojawi się na naszych produktach nawet po kilku latach użytkowania;
  • termicznie odporni - nasze wałki do włosów nie znikształcają się pod wpływem gorącego powietrza;
  • dielektryczne - po zastosowaniu takich wałków włosy nie elektryzują się, a loki będą się pięknie układać.

Gdzie kupć wałki do włosów z EVA

Chcą Państwo kupić wałki do włosów, które łatwo przyczepiają się do włosów i na których można spokojnie spać? Pomożemy Państwu w tej kwestii. Dzięki temu, że sam materiał EVA jest wystarczająco miękki i elastyczny, można spać nie odczuwając ich na głowie.

Oferujemy Państwu wałki EVA w różnych kolorach i w dowolnych ilościach w najlepszej cenie.Czy kończy ci się jedzenie?

Przeczyta je kierownik robotów z klientami.

Sławucki Wład
[email protected]

+38 (067) 156 14 96

Zależy od tego, co jest możliwe

Odwróć się i w jak najkrótszym czasie będę chciał użyć produktu z materiału EVA (octan etylenowo-winylowy) o wymaganym kolorze i rozmiarze.