ПН - ПТ: 9:00 - 19:00 / СБ - ВС: Выходные

WAŁKI DO WŁOSÓW EVA

Lekkie, miękkie i wygodne wałki do włosów EVA dla pięknych loków

Miłośnicy pięknych loków docenią wałki do włosów EVA. Wałki pomogą stworzyć piękny lok nawet dla tych, którzy nigdy sami nie kręcili włosów. Wałki są elastyczne i miękkie, więc można w nich bez obaw spać i budzić się rano z piękną fryzurą.

Hipoalergiczne

Materiał EVA jest w 100% przyjazny dla środowiska. Dzięki temu wałki do włosów EVA nie powodują uczuleń, podrażnień czy swędzenia, a także są bezzapachowe.

Wytrzymałe

Wyjątkowe właściwości materiału EVA pozwalają na szybkie przywrócenie wałkom ich pierwotnego wyglądu. Oznacza to, że można używać wałków do włosów nieskończoną ilość razy i nie stracą one swojego kształtu.

Dielektryczne

Wałki do włosów EVA nie elektryzują włosów. Dzięki temu loki wychodzą piękne i sprężyste. A co najważniejsze, fryzura nie będzie się puszyć.

Wałki do włosów od EvaLine - gwarancja pięknych loków.

Miłośniczki loków nieustannie zastanawiają się, jakich przedmiotów użyć, aby stworzyć piękne, naturalne loki. Oczywiście, mogą Państwo używać wszelkiego rodzaju lokówek, żelazek lub termicznych wałków, ale nawet przy odpowiedniej stylizacji włosy nadal się niszczą. Dlatego najlepszym rozwiązaniem będą wałki do włosów, w których można spokojnie spać nie czując dyskomfortu.

Firma EvaLine oferuje wałki do włosów zwane również papilotami dzięki którym można zrobić idealne loki.

Wałki do włosów EVA: główne zalety

  • hipoalergiczne - wałki do włosów wykonane są z przyjaznych dla środowiska, bezpiecznych materiałów EVA, nie wydzielają nieprzyjemnych zapachów i nie powodują podrażnień;
  • odporne na zużycie - ze względu na właściwości materiału mogą być używane wielokrotnie i nie stracą pierwotnego kształtu;
  • odporne na negatywne wpływy zewnętrzne - grzyb nie pojawi się na naszych produktach nawet po kilku latach użytkowania;
  • termicznie odporne- nie zniekształcają się pod wpływem gorącego powietrza;
  • dielektryczne - po zastosowaniu takich wałków włosy nie elektryzują się, a loki się pięknie układać.

Gdzie kupć wałki do włosów z EVA

Firma Evaline oferuje Państwu wałki EVA w różnych kolorach i w dowolnych ilościach w najlepszej cenie.Masz pytania?

Napisz do naszego menadżera do spraw kluczowych klientów

Sławucki Wład
[email protected]

+38 (067) 156 14 96

Napisz do nas