ПН - ПТ: 9:00 - 19:00 / СБ - ВС: Выходные

Separatory do pedicure

Separator do palców stóp Eva-Line to niezbędny dodatek dla precyzyjnego i profesjonalnego pedicure

Separatory do palców stóp to dodatek dla dokładnego nakładania lakieru na płytkę paznokcia podczas wykonywania pedicure. Dziś separatory piankowe do palców stóp są wykorzystywane nie tylko w domu, ale także w salonach kosmetycznych oraz gabinetach medycznego pedicure. Firma EvaLine oferuje wysokiej jakości separatory piankowe do pedicure wykonane z materiału EVA.

Przyjemny w dotyku

Materiał posiada unikalną strukturę i jest bardzo przyjemny w dotyku. Ze względu na właściwości materiału takie separatory piankowe są bardzo lekkie i przyjemne dla ciała. Można ich używać do każdego rozmiaru stopy bez dyskomfortu.

Hipoalergiczne

Materiał EVA jest przyjazny dla środowiska. Jest całkowicie nieszkodliwy i bezpieczny dla zdrowia. Nasze separatory piankowe nie wydzielają żadnych zapachów i gwarantują, że nie powodują alergii.

Wygodne

Piankowe separatory do palców stóp EVA zapewniają doskonałą amortyzację. To sprawia że nie będą Państwo się niepokoić podczas ich używania.

Piankowe separatory do pedicure

Separator do pedicure (separator do palców stóp, itp.) jest przeznaczony do wygodnego wykonywania higienicznego lub medycznego pedicure w profesjonalnym gabinecie kosmetycznym lub w warunkach domowych. Zwykle separator do pedicure jest używany podczas terapii parafinowej lub tuż przed nałożeniem lakieru.

Zastosowanie separatora do pedicure pozwala na szybkie i równomierne nałożenie wymaganej liczby warstw lakieru bez ich rozmazywania. Właśnie takie separatory chronioą przed przypadkowym dotknięciem nałożonego lakieru podczas suszenia w sposób naturalny lub pod lampą.

Dodatkowo to separatory palców do pedicure dają osobie wykonującej zabieg pełną swobodę działania. Dzięki temu, że palce stóp są oddzielone i nie przylegają do siebie, można będzie wykonać nawet bardzo złożony wzór i nie obawiać się, że lakier zostanie naruszony.

Kto potrzebuje separatorów do pedicure

Separatory to niezbędny dodatek dla pedikiurzystów i lekarzy wykonujących pedicure medyczny, a także dla tych, którzy są przyzwyczajeni do samodzielnej pielęgnacji stóp w domu.

Początkującym z takimi separatorami łatwiej będzie wyciąć naskórek, spiłować płytkę paznokcia i nałożyć lakier, a profesjonalistom pozwoli wykonać wzór aerografem lub skomplikowane wzory nakładane kropkami, pędzelkiem lub stemplem. W każdej sytuacji takie separatory mogą znacznie skrócić czas wykonywania zabiegu pedicure.

Jak używać separatory do pedicure

Separator umieszcza się między palcami po przeszlifowaniu stóp, pięt i palców, usunięciu naskórka i opiłowaniu płytki paznokcia. Separator jest umieszczony w taki sposób, aby wszystkie palce znajdowały się w bezpiecznej odległości od siebie i nie nachodziły na siebie. Następnie na powierzchnię paznokcia nakłada się wymaganą ilość warstw lakieru lub nanosi się wzór, a dopiero po całkowitym wyschnięciu separatory usuwa się i wyrzuca.

Zalety separatorów do pedicure EVA

Firma EvaLine oferuje Państwu wysokiej jakości separatory, które mają unikalną strukturę, charakteryzują się lekkością i są bardzo przyjemne w dotyku.

Separatory do pedicure EVA mają szereg zalet:

  • przyjazne dla środowiska i bezpieczne dla zdrowia - oznacza to, że można ich używać nie obawiając się, że spowodują alergie lub uczulenie;
  • mają doskonałą amortyzację - dzięki tej właściwości łatwo włożyć separator między palce nie odczuwając dyskomfortu, niezależnie od wielkości stóp;
  • jaskrawe kolory.

Jak kupić separator do pedicure

Firma EvaLine to lider w produkcji produktów EVA, w tym separatorów do pedicure. Posiadami wszystkie warunki do wytwarzania produktów wysokiej jakości. Dlatego możemy zagwarantować, że wszystkie separatory są idealnie przycięte, nie łamią się i nie ranią stóp w trakcie użytkowania.

Zapraszamy do kontaktu, u nas mogą Państwo kupić separatory hurtowo i detalicznie w najlepszej cenie. Zapraszamy Państwo do kontaktu, a my zorganizujemy dostawę zamówienia.Masz pytania?

Napisz do naszego menadżera do spraw kluczowych klientów

Sławucki Wład
[email protected]

+38 (067) 156 14 96

Napisz do nas ↓