ПН - ПТ: 9:00 - 19:00 / СБ - ВС: Выходные

Separatory do pedicure

Separator do palców stóp Eva-Line to niezbędny dodatek dla precyzyjnego i profesjonalnego pedicure

Separatory do palców stóp to niezastąpiony dodatek dla dokładnego nakładnaia lakieru na płytkę paznokcia podczas wykonywania pedicure. Dziś separatory piankowe do palców stóp są aktywnie wykorzystywane nie tylko w domu, ale także w salonach kosmetycznych oraz gabinetach medycznego pedicure. Firma EvaLine oferuje wysokiej jakości separatory piankowe do pedicure wykonane z materiału EVA.

Przyjemny w dotyku

Materiał posiada unikalną strukturę i jest bardzo przyjemny w dotyku. Ze względu na wyjątkowe właściwości materiału takie separatory piankowe są bardzo lekkie i przyjemne dla ciała. Dzięki temu można ich używać do każdego rozmiaru stopy bez dyskomfortu.

Hipoalergiczne

Materiał EVA jest wysoce przyjazny dla środowiska. Jest całkowicie nieszkodliwy i bezpieczny dla ludzkiego zdrowia . Dzięki tym właściwościom nasze separatory piankowe nie wydzielają żadnych zapachów i gwarantują, że nie będą powodować alergii.

Wygoda

Piankowe separatory do palców stóp EVA zapewniają doskonałą amortyzację. To sprawia że nie będą Państwo się niepokić podczas ich używania, że przyniosą dyskomfort, złamią się lub przypadkowo zranią palce.

Piankowe separatory do pedicure

Separator do pedicure (separator do palców stóp, itp.) To jednorazowe akcesorium przeznaczone do wygodnego wykonywania higienicznego lub medycznego pedicure w profesjonalnym gabinecie kosmetycznym lub w warunkach domowych. Zwykle separator do pedicure jest używany podczas terapii parafinowej lub tuż przed nałożeniem lakieru do paznokci.

Zastosowanie separatora do pedicure pozwala na szybkie i równomierne nałożenie wymaganej liczby warstw lakieru bez ich rozmazywania. Właśnie takie separatory chronioą przed przypadkowym dotknięciem nałożonego lakieru podczas suszenia w sposób naturalny lub pod lampą.

Dodatkowo to separatory palców do pedicure dają osobie wykonującej zabieg pełną swobodę działania. Dzięki temu, że palce stóp są oddzielone i nie przylegają do siebie, osoba będzie mógła bez problemu wykonać nawet bardzo złożony wzór i nie obawiać się, że lakier zostanie uszkodzony.

Dlaczego i kto potrzebuje separatorów do pedicure

Separatory to niezbędny dodatek dla pedikiurzystów i lekarzy wykonujących pedicure medyczny, a także dla tych, którzy są przyzwyczajeni do samodzielnej pielęgnacji stóp w domu.

Amatorom i początkującym z takimi separatorami łatwiej będzie wyciąć naskórek, spiłować płytkę paznokcia i nałożyć lakier, a profesjonalistom to akcesorium pozwoli wykonać wzór aerografem lub skomplikowane wzory nakładane kropkami, pędzelkiem lub stemplem. W każdej sytuacji takie separatory mogą znacznie skrócić czas wykonywania zabiegu pedicure.

Jak używać separatory do pedicure

Separator umieszcza się między palcami po przeszlifowaniu stóp, pięt i palców, usunięciu naskórka i opiłowaniu płytki paznokcia. Akcesorium jest umieszcony w taki sposób, aby wszystkie palce znajdowały się w bezpiecznej odległości od siebie i nie nachodziły na siebie. Następnie na powierzchnię paznokcia nakłada się wymaganą ilość warstw lakieru lub nanosi się wzór, a dopiero po całkowitym wyschnięciu separatory usuwa się i wyrzuca.

Zalety separatorów do pedicure EVA

Firma EvaLine oferuje Państwu wysokiej jakości produkty do rozdzielenia palców stóp wykonane z pianki EVA. Dzięki temu separatory mają unikalną strukturę, charakteryzują się lekkością i są bardzo przyjemne w dotyku.

Warto zaznaczyć, że obecnie na rynku dostępne są separatory do palców stóp z pianki polietylenowej, jednak tylko separatory do pedicure EVA mają szereg zalet:

  • przyjazne dla środowiska i całkowicie bezpieczne dla zdrowia - oznacza to, że można ich używać nie obawiająć się, że spowodują alergie u klienta;
  • mają doskonałą amortyzację - dzięki tej właściwości łatwo włożyć separator między palce nie odczuwając dyskomfortu, niezależnie od wielkości stóp;
  • jaskrawe kolory - zapewnią klientom wspaniały nastrój, kolorowe separatory zawsze wywołują fale pozytywnych emocji.

Jak kupić separator do pedicure

Firma EvaLine to lider w produkcji produktów EVA, w tym separatorów do pedicure. Nasza produkcja posiada wszystkie warunki do wytwarzania produktów wysokiej jakości. Właśnie dlatego możemy zagwarantować, że wszystkie separatory są idealnie przycięte, nie łamią się i nie ranią stóp w trakcie użytkowania.

Zapraszamy do kontaktu, u nas mogą Państwo kupić separatory hurtowo i detalicznie w najlepszej cenie. Niech Państwo zadzwonią i wybiorą, a my zorganizujemy dostawę zamówienia w dowolne miejsce na terenie kraju.Czy kończy ci się jedzenie?

Przeczyta je kierownik robotów z klientami.

Sławucki Wład
[email protected]

+38 (067) 156 14 96

Zależy od tego, co jest możliwe

Odwróć się i w jak najkrótszym czasie będę chciał użyć produktu z materiału EVA (octan etylenowo-winylowy) o wymaganym kolorze i rozmiarze.