ПН - ПТ: 9:00 - 19:00 / СБ - ВС: Выходные

Meble dziecięce EVA

Niezawodne, bezpieczne, wygodne meble dla Twoich ulubionych dzieci

Meble dziecięce EVA to prawdziwe znalezisko do dziecięcego pokoju. Dzięki temu, że takie meble są wykonane z miękkiego, porowatego i przyjaznego dla środowiska materiału, są całkowicie bezpieczne dla zdrowia Twojego dziecka. Dziecku będzie bardzo wygodnie rysować, rzeźbić, bawić się, a nawet jeść przy takim krześle i stole.

Bezpieczeństwo

Meble tapicerowane EVA dla dzieci nie mają ostrych rogów, więc Twoje dziecko nie zostanie zranione, nawet jeśli przypadkowo je upuści. Jest tak lekki, jak to tylko możliwe, a jednocześnie stabilny, dzięki czemu jest bardzo wygodny dla małych dzieci. Ponadto nasze meble wykonane są z materiałów przyjaznych dla środowiska, przyjemnych w dotyku, bezwonnych i absolutnie nieszkodliwych dla zdrowia ludzi, co potwierdzają stosowne certyfikaty.

Kompaktowe

Nasze meble dziecięce zostały zaprojektowane z myślą o cechach rozwojowych małych dzieci. Ergonomiczne i praktyczne krzesła i stoliki mają kompaktowe rozmiary, dzięki czemu maluchy w wieku od 1 do 5 lat będą mogły z nimi maksymalnie komfortowo bawić się i ćwiczyć.

Mobilność

Unikalny system mocowania umożliwia nieskończoną ilość razy demontaż i montaż naszych stołów i krzeseł. Umożliwi to odłożenie takich mebli do szafy, w razie potrzeby zabierz je ze sobą do daczy, na wycieczkę lub nad morze, co oznacza, że Twoje maluchy mogą wygodnie rysować, bawić się lub jeść w każdej sytuacji.

Meble dziecięce EVA dla najmłodszych

Kiedy w domu pojawia się dziecko, młodzi rodzice są gotowi zrobić wszystko, co w ich mocy, aby stworzyć jak najbardziej komfortowe warunki jego rozwoju. Kwestia wyboru mebli dziecięcych staje się szczególnie dotkliwa, ponieważ powinny one pasować do okruchów, być wygodne i bezpieczne.

Nasza firma zachęca do zwrócenia szczególnej uwagi na meble dziecięce EVA. Jesteśmy producentem takich mebli, dzięki czemu możemy zagwarantować, że do ich stworzenia użyto przyjaznego dla środowiska, miękkiego, porowatego i elastycznego materiału, który jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia dzieci. A dzięki temu, że cała linia naszych mebli dziecięcych EVA wyróżnia się oryginalnym designem, jasną kolorystyką i miłą w dotyku powierzchnią, stanie się prawdziwym dobrodziejstwem dla każdego pokoju dziecięcego. Przyjemnym dodatkiem będzie bezpieczna obsługa i możliwość nieskończonej ilości składania / demontażu takich mebli.

Rodzaje mebli dziecięcych EVA

Dziś firma EvaLine jest gotowa do zaoferowania krzeseł, stołów czy zestawów. Wyróżniają się oryginalnym designem i zachwycają różnorodnością kolorów.

Wszystkie prezentowane meble dziecięce EVA posiadają szereg zalet:

  • niewielka waga;
  • stabilna konstrukcja;
  • zaokrąglone rogi;
  • proste i niezawodne elementy złączne przeznaczone do wielokrotnego montażu;
  • łatwe do czyszczenia;
  • nie boją się bezpośredniego światła słonecznego;
  • w stanie wytrzymać duży ciężar;
  • odporny na naprężenia mechaniczne.

Ze względu na to, że mebel wykonany jest z materiału EVA, posiada doskonałe właściwości termoizolacyjne. Oznacza to, że krzesełko i stolik skutecznie odbijają ciepło ciała, a maluszek będzie czuł się maksymalnie komfortowo w swoim biznesie.

Na szczególną uwagę zasługują rozmiary naszych mebli, ponieważ wszystkie krzesła i stoły są zaprojektowane specjalnie dla maluchów w wieku od jednego do pięciu lat. Oznacza to, że obciążenie kręgosłupa zostanie prawidłowo rozłożone i zostanie zachowana prawidłowa postawa.

W przypadku każdego z tych zestawów mebli dziecku będzie wygodnie bawić się, rysować lub jeść. A dzięki jasnej kolorystyce, ogromnej różnorodności kolorystycznej i łatwości użytkowania taki stolik z krzesełkiem stanie się ulubionym miejscem zabaw Twojego maluszka.

Kupić meble dziecięce EVA w Ukrainie

Sami produkujemy meble dziecięce EVA, dlatego możemy zagwarantować, że są one całkowicie bezpieczne dla zdrowia Twojego dziecka, nie mają zapachu i nie wydziela szkodliwych substancji.

Co więcej, ze względu na to, że zestaw takich mebli jest łatwy w czyszczeniu i składaniu, można go używać nie tylko w domu, ale także na wsi, na wycieczce czy na wakacjach nad morzem. Montaż lub demontaż mebli zajmie Ci zaledwie kilka minut, ale Twoje dziecko będzie mogło wygodnie bawić się i jeść w każdej sytuacji.

Skontaktuj się z nami, jesteśmy gotowi wykonać dla Ciebie meble dziecięce EVA w różnych wzorach w wybranym kolorze iw dowolnej ilości.Czy kończy ci się jedzenie?

Przeczyta je kierownik robotów z klientami.

Sławucki Wład
[email protected]

+38 (067) 156 14 96

Zależy od tego, co jest możliwe

Odwróć się i w jak najkrótszym czasie będę chciał użyć produktu z materiału EVA (octan etylenowo-winylowy) o wymaganym kolorze i rozmiarze.