ПН - ПТ: 9:00 - 19:00 / СБ - ВС: Выходные

Meble dziecięce EVA

Niezawodne, bezpieczne, wygodne meble dla dzieci

Meble dziecięce EVA to prawdziwy wynalazek do dziecięcego pokoju. Dlatego, że takie meble są wykonane z miękkiego, porowatego i przyjaznego dla środowiska materiału, są całkowicie bezpieczne dla zdrowia dziecka. Dziecku będzie bardzo wygodnie rysować, rzeźbić, bawić się, a nawet jeść na takim krześle lub przy stole.

Bezpieczne

Meble EVA dla dzieci nie mają ostrych rogów, więc dziecko nie zostanie zranione, nawet jeśli przypadkowo je upuści. Meble są lekkie, a jednocześnie stabilne, dzięki czemu są bardzo wygodne dla małych dzieci. Ponadto meble wykonane są z materiałów przyjaznych dla środowiska, przyjemnych w dotyku, bezwonnych i absolutnie nieszkodliwych dla zdrowia, co potwierdzają odpowiednie certyfikaty.

Kompaktowe

Nasze meble dziecięce zostały zaprojektowane z myślą o cechach rozwojowych małych dzieci. Ergonomiczne i praktyczne krzesła i stoliki mają kompaktowe rozmiary, dzięki czemu maluchy w wieku od 1 do 5 lat będą mogły z nimi maksymalnie komfortowo bawić się i ćwiczyć.

Portatywne

Unikalny system mocowania umożliwia nieskończoną ilość razy składania / demontażu naszych stołów i krzeseł. Umożliwi to odłożenie takich mebli do szafy. Zabierz je ze sobą na wycieczkę lub nad morze, a dzieci będą mogły wygodnie rysować, bawić się lub jeść.

Meble dziecięce EVA dla najmłodszych

Kiedy w domu pojawia się dziecko, młodzi rodzice są gotowi zrobić wszystko, co w ich mocy, aby stworzyć jak najbardziej komfortowe warunki jego rozwoju. Kwestia wyboru mebli dziecięcych staje się szczególnie dotkliwa, ponieważ powinny one być wygodne i bezpieczne.

Jako producent dziecięcych mebli EVA możemy zagwarantować, że do ich stworzenia użyto przyjaznego dla środowiska, miękkiego, porowatego i elastycznego materiału, który jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia dzieci. Cała linia naszych mebli dziecięcych EVA wyróżnia się oryginalnym designem, jasną kolorystyką i przyjemną w dotyku powierzchnią. Przyjemnym dodatkiem będzie bezpieczna obsługa i możliwość nieskończonej ilości składania / demontażu takich mebli.

Rodzaje mebli dziecięcych EVA

Firma EvaLine oferuje krzesła, stoły i zestawy mebli, które wyróżniają się oryginalnym designem i zachwycają różnorodnością kolorów.

Wszystkie meble dziecięce EVA posiadają szereg zalet:

  • niewielka waga;
  • stabilna konstrukcja;
  • zaokrąglone rogi;
  • proste i niezawodne elementy złączne przeznaczone do wielokrotnego montażu;
  • łatwe w utrzymaniu;
  • odporne na bezpośrednie światło słoneczne;
  • wytrzymałe;
  • odporne na uszkodzenia mechaniczne.

Meble wykonane są z materiału EVA, posiadają doskonałe właściwości termoizolacyjne. Krzesełko lub stolik skutecznie odbijają ciepło ciała, dzięki czemu maluszek będzie czuł się maksymalnie komfortowo.

Wszystkie krzesła i stoły są zaprojektowane specjalnie dla maluchów w wieku od jednego do pięciu lat. Oznacza to, że obciążenie kręgosłupa zostanie prawidłowo rozłożone i zostanie zachowana prawidłowa postawa.

W przypadku każdego z tych zestawów mebli dziecku będzie wygodnie bawić się, rysować lub jeść. A dzięki, ogromnej różnorodności kolorystycznej i łatwości użytkowania taki stolik z krzesełkiem stanie się ulubionym miejscem zabaw maluszka.

Proponujemy meble dziecięce EVA produkowane w Ukrainie

Jesteśmy producentem mebli dziecięcych EVA, dlatego możemy zagwarantować, że są one całkowicie bezpieczne dla zdrowia dziecka, nie mają zapachu i nie wydzielają szkodliwych substancji.

Co więcej, ze względu na to, że zestaw takich mebli jest łatwy w czyszczeniu i składaniu, można go używać nie tylko w domu, ale także na wycieczce czy na wakacjach nad morzem. Montaż lub demontaż mebli zajmie Ci zaledwie kilka minut, a dziecko będzie mogło wygodnie bawić się i jeść.

Skontaktuj się z nami, realizujemy indywidualne zamówienia mebli dziecięcych EVA.Masz pytania?

Napisz do naszego menadżera do spraw kluczowych klientów

Sławucki Wład
[email protected]

+38 (067) 156 14 96

Napisz do nas