ПН - ПТ: 9:00 - 19:00 / СБ - ВС: Выходные

Tatami, maty sportowe

Podłogi na treningi lub zawody w szkołach sportowych, studiach fitness, szkołach gimnastycznych i klubach sztuk walki

Tatami i maty sportowe to niezbędny dodatek do gimnastyki, fitnessu, zapasów, jogi i wielu innych sportów. Przedstawiamy szeroką gamę mat sportowych oraz mat tatami wykonanych z elastycznego hipoalergicznego materiału EVA. Są doskonale zmywalne, nie wchłaniają wilgoci, mają dobrą amortyzację i można je łatwo złożyć lub zdemontować nieskończoną liczbę razy, co jest niezbędne podczas treningu lub zawodów poza terenem zakładu.

Tłoczenie Anti Slide

Maty tatami i sportowe naszej produkcji wyróżnia reliefowa faktura powierzchni - Anti Slide. To specjalne tłoczenie doskonale zapobiega ślizganiu się podczas treningu lub ćwiczeń, a ponadto zwiększa przyczepność tatami lub maty do stóp sportowca.

Specjalne mocowanie

Nasze maty tatami mają unikalny system mocowania na jaskółczy ogon. To nie tylko całkowicie eliminuje luki między tatami, ale także pozwala na złożenie pokrycia o wymaganej konfiguracji dowolnego rozmiaru w ciągu kilku minut.

Amorrtyzacja

Maty EvaLine i tatami są odporne na uderzenia i mają dobre właściwości amortyzacji. To znacznie zmniejsza ryzyko kontuzji w wyniku przypadkowego upadku, a także zapewnia dodatkowy poziom ochrony mięśni i stawów sportowca.

Maty sportowe i tatami - niezbędny sprzęt do treningu

Gimnastyka, zapasy, fitness i wiele innych sportów wymaga specjalnych mat sportowych lub tatami. Wynika to z faktu, że podczas treningu upadki i uderzenia są nieuniknione, a maty lub maty tatami pomogą zminimalizować ryzyko kontuzji. Ponadto wykonywanie różnych ćwiczeń czy rozciąganie jest o wiele wygodniejsze i wygodniejsze na matach niż tylko na macie.

Aby maty i tatami w pełni spełniały wszystkie swoje funkcje, nakładane są na nie specjalne wymagania, szczególnie w zakresie sztywności i amortyzacji. To właśnie te wskaźniki pomagają zmniejszyć obrażenia spowodowane uderzeniami i upadkami.

Rodzaje mat i ich cechy

Maty sportowe zazwyczaj dzieli się na kilka grup w zależności od ich przeznaczenia i dyscyplin, a mianowicie:

  • gimnastyczny;
  • maty tatami;
  • dzieci;
  • maty zwijane;
  • składanie.

Każda kategoria tych mat ma swój własny poziom twardości.

Najpopularniejsze są dziś maty gimnastyczne, ponieważ mogą być używane nie tylko na treningu gimnastycznym, ale także na obozach, klubach sportowych, szkołach i przedszkolach. Te sportowe maty są wystarczająco mocne, aby amortyzować upadek.

Maty dziecięce są mniej sztywne, mają małe rozmiary i jasne kolory. Wykonane są ze skóry ekologicznej lub innych nowoczesnych materiałów.

Maty rolowane są najczęściej używane do fitnessu i jogi, a ponieważ są łatwe do zwijania i transportu, często są używane do uprawiania sportów na świeżym powietrzu.

Maty składane charakteryzują się kompaktowymi rozmiarami i niewielką wagą. Na przykład tatami do zapasów EVA. Są lekkie, posiadają antypoślizgową powłokę i nie wymagają dodatkowego wysiłku podczas montażu i demontażu. Maty tatami na jaskółczy ogon mają najtrwalszy system mocowania, ale jednocześnie można je montować i demontować nieskończoną liczbę razy, nie tracąc przy tym wyglądu i sztywności. Dlatego dzisiaj maty tatami wykonane z materiału EVA są najlepszą opcją na zawody lub trening w terenie.

Rodzaje mat sportowych

Obecnie na rynku dostępnych jest kilka opcji mat sportowych. Wszystkie mają swoje własne cechy.

  • Wtórne maty piankowe z tego materiału zaczęto produkować w czasach Związku Radzieckiego. Dziś maty sportowe PVV nie są już tak popularne. Wynika to z faktu, że silnie chłoną wilgoć, kruszą się i szybko łamią na zakrętach.
  • Pianka polietylenowa - maty wykonane z tego materiału są nietoksyczne i bezpieczne dla zdrowia. Takie maty i tatami są trwałe, elastyczne, nie wchłaniają wilgoci i mają dobrą amortyzację.
  • EVA - produkcja mat tatami i mat sportowych z tego materiału nabiera dziś tempa. Wynika to z faktu, że maty EVA i tatami są hipoalergiczne, odporne na wysokie temperatury i hałas, odporne na wilgoć i chemię gospodarczą, posiadają unikalne tłoczenie Anti Slip zapobiegające ślizganiu, są odporne na wstrząsy, mają doskonałą amortyzację, zmniejszają ryzyko obrażeń przy upadku oraz zapewniają dodatkową ochronę stawów i mięśni sportowca, a także mogą mieć różną grubość, sztywność i kolor. Tatami od producenta można wykonać unikalną metodą mocowania na jaskółczy ogon, dzięki czemu można je jak najszybciej złożyć w żądaną konfigurację i ponownie zdemontować. Jest to bardzo przydatne podczas zawodów na świeżym powietrzu.

Sprzedam maty i tatami

Firma EvaLine zwraca uwagę na tatami EVA własnej produkcji. Наши татами отличаются высоким качеством и долговечностью. Gwarantujemy, że są one całkowicie bezpieczne dla zdrowia dorosłych i dzieci. Oznacza to, że nawet okruchy mogą się na nich trenować. A co najważniejsze, dzięki doskonałej amortyzacji, ryzyko kontuzji podczas treningu czy zawodów jest zredukowane do zera.

Jako pierwsi rozpoczęliśmy produkcję mat tatami EVA na Ukrainie. Znamy wszystkie cechy tego materiału i jesteśmy gotowi stworzyć dla Ciebie tatami o wymaganej sztywności, rozmiarze, konfiguracji i kolorze.

Zadzwoń do nas, a odpowiemy na wszystkie pytania, pomożemy zdecydować o rozmiarze tatami, wykonamy i dostarczymy je na czas w każdy zakątek naszego kraju.Czy kończy ci się jedzenie?

Przeczyta je kierownik robotów z klientami.

Sławucki Wład
[email protected]

+38 (067) 156 14 96

Zależy od tego, co jest możliwe

Odwróć się i w jak najkrótszym czasie będę chciał użyć produktu z materiału EVA (octan etylenowo-winylowy) o wymaganym kolorze i rozmiarze.