ПН - ПТ: 9:00 - 19:00 / СБ - ВС: Выходные

Maty turystyczne do siedzenia

Niezastąpione dla każdego turysty – wygodne lekkie, wytrzymałe.

Mata EVA jest niezbędna dla podróżnika. Ona pozwala na wygodny i bezpieczny wypoczynek w każdym miejscu, niezależnie od warunków atmosferycznych.

Wysoki stopień ochrony przed wilgocią

Materiał EVA nie wchłania wilgoci i jest w 100% wodoodporny. Dzięki tej funkcji nie można zmoknąć, na mokrej ziemi kamieniach, śniegu..

Doskonałe właściwości termoizolacyjne

Maty EVA utrzymują ciepło i nie przepuszczają zimna na zewnątrz. Można spokojnie siedzieć na takiej karimacie na zimnej ziemi nie obawiając się przeziębienia.

Minimalna waga

Mata EVA waży nie więcej niż 85 gramów. Można wziąć taką matę na pieszą wycieczkę ze sobą.

Przyjazność dla środowiska

Maty turystyczne EVA są całkowicie bezpieczne dla zdrowia nietoksyczne i bezwonne. Dzięki tym właściwościom nawet małe dzieci mogą korzystać z naszych mat. Maty EvaLine to są obowiązkowym dodatkiem dla turystów. Maty y pozwolą turystom i podróżnikom usiąść na mokrym, zimnym podłożu, a także na każdej innej powierzchni nieprzeznaczonej do siedzenia.

Poduszki EvaLine to obowiązkowy dodatek dla turystów

Siedziska z poduszkami, często nazywane podpopnikiem lub podzhopnikiem, to niezastąpiony, łatwy w użyciu dodatek, który pozwala turystom i podróżnikom usiąść na mokrym, zimnym podłożu, a także na każdej innej powierzchni nieprzeznaczonej do siedzenia.

Firma EvaLine oferuje matę z innowacyjnego materiału EVA. Ze względu na wyjątkowe właściwości mata zapewnia doskonałą wodoodporność i izolację termiczną. Można spokojnie usiąść na mokrej trawie, zimnej ziemi, śniegu i nie bać się wychłodzenia, zmoczenia ubrań czy przeziębienia.

EvaLine - ogromny asortyment mat turystycznych do siedzenia

Podróżnicy doskonale wiedzą, jak wygodnie jest wędrować z matą. Dzięki niewielkiej wadze i wygodnemu zapięciu jest nieodczuwalna podczas wędrówki a jednocześnie niezawodnie chroni przed zimnem i wilgocią.

Naszym klientom oferujemy ogromny wybór mat turystycznych do siedzenia. Posiadamy zarówno standardowe modele prostokątne z zaokrąglonymi rogami i paskiem do mocowania na biodrach, jak i ciekawie wyprofilowane opcje, które są transportowane w plecaku i używane jako siedzisko.

Można wybrać matę w odpowiednim kolorze.

Oferujemy maty z paskiem mocującym i bez. Pierwszą opcję możesz wygodnie zamocować na biodrach, żeby mata nie utrudniała ruchów, a jednocześnie, gdy tylko zechcesz usiąść, zawsze możesz to zrobić i nie bać się o swoje zdrowie. Drugą opcję można przewozić w plecaku, wygodnie się składa i szybko przyjmuje formę siedziska. Obie maty są lekkie.

Zalety siedzisk z pianki EVA

  • Wysoka jakość - innowacyjny materiał EVA charakteryzuje się doskonałymi parametrami użytkowymi, dzięki czemu nasze podpórki zachowują wszystkie swoje właściwości przez długie lata.
  • Doskonałe właściwości termoizolacyjne i chroniące przed wilgocią - wyjątkowa struktura materiału pozwala utrzymać ciepło ciała i nie przepuszcza zimna i wilgoci z zewnątrz.
  • Wysokie właściwości amortyzujące - materiał EVA jest trwały, ale jednocześnie miękki, a co najważniejsze nawet przy przypadkowym odkształceniu szybko wraca do pierwotnego kształtu.
  • Minimalna waga - maty ważą tylko 85 gramów.
  • Przyjazność dla środowiska - materiał jest nietoksyczny, nie wydziela nieprzyjemnych zapachów i jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia człowieka.
  • Łatwość pielęgnacji - materiał EVA ma unikalną strukturę komórkową, dzięki czemu jest łatwy do utrzymania i czyszczenia.
  • Bezpieczne dopasowanie - modele z zapięciami mają bezpieczne zapięcia, dzięki czemu siedzisko jest mocno zamocowane.

Każdy z prezentowanych modeli może służyć jako siedzisko wędkarskie lub mata do wędrówek. Nasze maty do siedzenia będą idealnym rozwiązaniem dla wędkarzy, turystów, wojskowych, miłośników długich wędrówek, wspinaczek górskich, a także pieszych i rowerowych.

Aby kupić matę EVA, wystarczy złożyć zamówienie elektroniczne lub zadzwonić pod numery telefonów podanych na stronie.Masz pytania?

Napisz do naszego menadżera do spraw kluczowych klientów

Sławucki Wład
[email protected]

+38 (067) 156 14 96

Napisz do nas