ПН - ПТ: 9:00 - 19:00 / СБ - ВС: Выходные

Fotele turystyczne, dywaniki

Niezastąpiony i niezawodny towarzysz dla każdego turysty - wygodny, lekki, wytrzymały.

Poduszka EVA to pozycja obowiązkowa dla każdego turysty i podróżnika. To akcesorium pozwala na wygodny i bezpieczny wypoczynek w każdym miejscu, niezależnie od warunków atmosferycznych.

Wysoki stopień ochrony przed wilgocią

Materiał EVA nie wchłania wilgoci i jest w 100% wodoodporny. Dzięki tej funkcji możesz usiąść na takim siedzisku i nie bać się zmoknąć, zarówno na mokrej ziemi czy kamieniach, jak i na śniegu.

Doskonałe właściwości termoizolacyjne

Poduszki EVA utrzymują ciepło w ciele i nie przepuszczają zimna na zewnątrz. Oznacza to, że turyści mogą spokojnie siedzieć na takiej karemacie na zimnej ziemi i nie bać się przeziębienia.

Minimalna waga

EVA ma minimalną wagę, dzięki czemu poduszka waży nie więcej niż 85 gramów. Oznacza to, że możesz nosić to akcesorium przez wiele dni, nie odczuwając jego wagi.

Przyjazność dla środowiska

Podkładki EVA są całkowicie bezpieczne dla zdrowia ludzkiego. Są nietoksyczne i bezwonne. Dzięki tym właściwościom nawet małe dzieci mogą korzystać z naszych poduszek do siedzenia..

Poduszki EvaLine to obowiązkowy dodatek dla turystów

Siedziska z poduszkami, często nazywane podpopnikiem lub podzhopnikiem, to niezastąpiony, łatwy w użyciu dodatek, który pozwala turystom i podróżnikom usiąść na mokrym, zimnym podłożu, a także na każdej innej powierzchni nieprzeznaczonej do siedzenia.

Firma EvaLine oferuje poduszkę na tyłek wykonaną z innowacyjnego materiału EVA. Dzięki swoim wyjątkowym właściwościom capepop zapewnia doskonałą wodoodporność i izolację termiczną. A to oznacza, że z naszym podpopnikiem możesz spokojnie usiąść na mokrej trawie, zimnej ziemi, śniegu i nie bać się wychłodzenia, zmoczenia ubrań czy przeziębienia.

EvaLine - ogromny asortyment poduszek do siedzenia

Każdy podróżnik i turysta doskonale wie, jak wygodne jest wędrowanie z siedziskiem. Dzięki niewielkiej wadze i wygodnemu zapięciu na wędrówce nie czujesz jej wcale, ale jednocześnie niezawodnie chroni przed zimnem i wilgocią.

Naszym klientom oferujemy ogromny wybór podpopnikov. Znajdziesz tutaj zarówno standardowe modele prostokątne z zaokrąglonymi rogami i paskiem do mocowania na biodrach, jak i ciekawie wyprofilowane opcje, które są transportowane w plecaku i używane jako siedzisko.

Zadbaliśmy o to, abyś mógł wybrać subpopnik w wybranym kolorze. Znajdziesz tutaj zielone, żółte, fioletowe, pomarańczowe, czerwone i inne miejsca.

Warto również zaznaczyć, że zaprezentowaliśmy płyty z paskiem mocującym i bez. Pierwszą opcję możesz wygodnie zamocować na biodrach, podpopnik nie będzie utrudniał Ci ruchów, ale jednocześnie, gdy tylko zechcesz usiąść do odpoczynku, zawsze możesz to zrobić i nie bać się o swoje zdrowie. Drugą opcję trzeba przewozić w plecaku, wygodnie się zwija i szybko przyjmuje formę siedziska. Obie podzhopnika posiadają minimalną wagę, więc jaką konkretną opcję wybrać należy do Ciebie.

Zalety siedzisk z pianki EVA

  • Wysoka jakość - innowacyjny materiał EVA charakteryzuje się doskonałymi parametrami użytkowymi, dzięki czemu nasze podpórki zachowują wszystkie swoje właściwości przez długie lata.
  • Doskonałe właściwości termoizolacyjne i chroniące przed wilgocią - wyjątkowa struktura materiału pozwala utrzymać ciepło ciała i nie przepuszcza zimna i wilgoci z zewnątrz.
  • Wysokie właściwości amortyzujące - materiał EVA jest trwały, ale jednocześnie miękki, dzięki czemu wygodnie będzie Ci siedzieć na takich podpopnikach, a co najważniejsze nawet przy przypadkowym odkształceniu szybko nabiorą swojego pierwotnego wyglądu.
  • Minimalna waga - Nasze foteliki ważą tylko 85 gramów, więc nawet ich nie poczujesz.
  • Przyjazność dla środowiska - materiał jest nietoksyczny, nie wydziela nieprzyjemnych zapachów i jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia człowieka.
  • Łatwość pielęgnacji - materiał EVA ma unikalną strukturę komórkową, dzięki czemu jest łatwy do czyszczenia i czyszczenia.
  • Bezpieczne dopasowanie - modele z zapięciami mają bezpieczne zapięcia, dzięki czemu siedzisko jest mocno zamocowane.

Każdy z prezentowanych modeli może służyć jako siedzisko wędkarskie lub wiosło do wędrówek. Nasze poduszki do siedzenia będą idealnym rozwiązaniem dla wędkarzy, turystów, wojskowych, miłośników długich wędrówek, wspinaczek górskich, a także pieszych i rowerowych.

Aby kupić miejsca EVA, wystarczy złożyć zamówienie elektroniczne lub zadzwonić pod numery telefonów podane na stronie.Czy kończy ci się jedzenie?

Przeczyta je kierownik robotów z klientami.

Sławucki Wład
[email protected]

+38 (067) 156 14 96

Zależy od tego, co jest możliwe

Odwróć się i w jak najkrótszym czasie będę chciał użyć produktu z materiału EVA (octan etylenowo-winylowy) o wymaganym kolorze i rozmiarze.