ПН - ПТ: 9:00 - 19:00 / СБ - ВС: Выходные
[email protected]valine.com.ua

Maty sportowe piankowe EVA

Te innowacyjne maty sportowe spełniają wszystkie europejskie standardy jakości i są wytwarzane przy użyciu najnowszych technologii

Wybierając odpowiednią podłoge do swojego pomieszczenia, niech wezmą Państwo pod uwagę na maty puzzle EVA firmy EvaLine. Te innowacyjne maty spełniają wszystkie europejskie standardy jakości i są produkowane przy użyciu najnowszych technologii. Maty sportowe Eva-Line są hipoalergiczne, elastyczne, łatwe w czyszczeniu, nie wchłaniają wilgoci, posiadają wysokie właściwości termoizolacyjne, nie zawierają halogenu, są odporne na zmiany temperatury i mają długą żywotność.

Specjalne mocowanie

Mocowanie "jaskółczy ogon" wzdłuż krawędzi tatami pozwala na montaż wykładziny na dowolnej powierzchni i w dowolnej konfiguracji, a dobre połączenie eliminuje szczeliny między matami.

Izolacja termiczna

Dobre właściwości termiczne i amortyzujące pozwalają na stosowanie mat EvaLine na betonie, płytkiach i innych powerzchniach, co zapewnia dodatkowy komfort i ochronę sportowcom przed kontuzjami.

Anti Slide

Specjalne tłoczenie na powierzchni maty - Anti Slide zwiększa przyczepność nawierzchni i skutecznie zapobiega ślizganiu.

Maty sportowe EVA - najlepsze rozwiązanie dla obiektów sportowych

Maty sportowe EVA będą najlepszym rozwiązaniem dla klubów fitness, siłowni oraz pomieszczeń gdzie odbywają się zajęcia i zawody z zakresu aerobiku, sztuk walki, boksu, judo, sambo i nnych rodzajów aktywności fizycznej.

Produkujemy sportowe tatami o różnych wymiarach i grubościach, różnym stopniu twardości, z jedną lub kilkoma warstwami kolorystycznymi, a także z oryginalnymi wytłoczeniami powierzchni. Nasze miękkie maty EVA mają antypoślizgową powłokę, dobrą amortyzację i wysoką wytrzymałość. Ponadto nie przepuszczają zimna, a także są szybkie i łatwe w demontażu lub montażu, co sprawia, że takie maty sportowe są niezastąpione podczas zawodów w terenie, w pomieszczeniach z posadzkami betonowymi lub wyłożonymi kafelkami.

Maty sportowe: cechy i zalety

Jeśli szukają Państwo wykładziny podłogowej do sali sportowej, oferujemy naszą matę sportową EVA. Wszystkie rodzaje tego typu wykładzin sportowych będą optymalnym rozwiązaniem dla osób ceniących bezpieczeństwo, niezawodność i wygodę.

Główne cechy tych mat to:

 • hipoalergiczne - wykonane z materiałów przyjaznych dla środowiska, są całkowicie nieszkodliwe i bezzapachowe;
 • sposób mocowania „jaskółczy ogon” - dzięki specjalnym haczykom takie maty można łatwo złożyć do żądanej konfiguracji, a także szybko zdemontować;
 • wysoka izolacja cieplna i akustyczna - stwarzają efekt „ciepłej podłogi”;
 • odporne na zmiany temperatury;
 • odporne na wilgoć i środki chemiczne, a mycie i czyszczenie jest bardzo łatwe;
 • wytłaczana tekstura powierzchni - wytłoczenie Anti Slide zapobiega ślizganiu, dzięki czemu sportowcy czują się pewniej;
 • odporne na wstrząsy, więc nawet jeśli sprzęt sportowy przypadkowo spadnie, pozostaną nienaruszone;
 • specjalne właściwości mat amortyzują wstrząsy podczas biegania i skakania, co kilkakrotnie zmniejsza ryzyko kontuzji oraz zapewnia dodatkową ochronę mięśni i stawów sportowców;
 • ogromna paleta kolorów pozwala na stworzenie indywidualnego projektu;
 • długa żywotność;
 • jeśli maty są uszkodzone, nie trzeba jej całkowicie wymieniać - wystarczy wymienić jeden moduł.

Kupić maty sportowe EVA

Chcą Państwo kupić maty sportowe, gimnastyczne, tatami EVA do obiektów sportowych? Zapraszamy do kontaktu. Świadczymy pełen zakres usług od opracowania projektu po dostawę mat pod wskazany adres. Nasi menadżerowie szczegółowo odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania i pomogą wybrać opcję maty sportowej, która spełni wszystkie wymagania.

Zapraszamy Państwo do kontaktu, a my jak najszybciej wyprodukujemy wysokiej jakości matę sportową EVA o wymaganej twardości, kolorze i rozmiarze.Czy kończy ci się jedzenie?

Przeczyta je kierownik robotów z klientami.

Sławucki Wład
[email protected]

+38 (067) 156 14 96

Zależy od tego, co jest możliwe

Odwróć się i w jak najkrótszym czasie będę chciał użyć produktu z materiału EVA (octan etylenowo-winylowy) o wymaganym kolorze i rozmiarze.