ПН - ПТ: 9:00 - 19:00 / СБ - ВС: Выходные

Akcesoria do podeszw i butów

Produkcja i sprzedaż komponentów obuwia z materiału EVA, które mają miękką, porowatą strukturę i są bardzo lekkie

Podeszwa to jeden z kluczowych elementów buta - fundament i platforma dla stopy, która ma bezpośredni kontakt z nawierzchnią. Chroni but przed zużyciem iw dużej mierze decyduje o jego żywotności. To właśnie podeszwa ulega intensywnym naprężeniom mechanicznym, odkształceniom, ścieraniu na podłożu. Dlatego materiały użyte do produkcji podeszew muszą być maksymalnie odporne na wpływy środowiska.

Wysoka izolacja cieplna

Elementy wykonane są z materiału EVA lub tzw. pianki na podeszwy, który ma pomścić dużą liczbę mikroskopijnych uczt, zapovnennyh povitryam, co pozwala zmniejszyć ciepło.

Wysoka elastyczność

W wysokich i niskich temperaturach elementy buta wykonane z EVA pozostają miękkie i nie odkształcają się.

Minimalna waga

Materiał EVA ma niską wagę, dzięki czemu idealnie nadaje się do produkcji elementów obuwia.

Przyjazność dla środowiska

Etylenowy octan winylu został opracowany z myślą o medycynie, dzięki czemu nie zawiera i nie emituje substancji szkodliwych dla zdrowia, nie powoduje alergii w bezpośrednim kontakcie ze skórą.

Zalety akcesoriów do obuwia z EVA

Materiał EVA eliminuje reakcję z chemikaliami - olejami czy rozpuszczalnikami, a także jest higieniczny, gdyż jest odporny na bakterie i grzyby. Podeszwa jest lekka - to główna zaleta materiału EVA. Jest dużo lżejszy od innych analogów, które są wykorzystywane przy produkcji obuwia, takich jak guma, PCV czy poliuretan. To z niej powstają łupki i większość rodzajów butów plażowych.

Praktyczność butów wykonanych z materiału EVA

EVA ma porowatą strukturę, tj. wypełnione mikroskopijnymi bębelkami powietrza. A to nie tylko przyczynia się do lekkości, ale także zapewnia doskonałą izolację termiczną. Na przykład w butach gumowych (PCW) w temperaturze 0 stopni Celsjusza jest już zimno, nawet z ciepłym noskiem, aw butach formowanych z pianki EVA ciepło. Ważnymi zaletami materiału EVA są elastyczność i sprężystość. Dlatego znalazła szerokie zastosowanie w produkcji obuwia, m.in. ortopedyczny. Podeszwa zewnętrzna z pianki EVA jest miękka i ma doskonałe właściwości amortyzujące, które pozostają nawet w niskich temperaturach. Do -60 stopni Celsjusza.

W takich butach nogi mniej się męczą, chodzenie w nich jest wygodne i wygodne. Takie buty służą przez długi czas. Ponadto, jeśli na czas kupisz buty ortopedyczne z podeszwami EVA, możesz zachować zdrowie przez wiele lat.Masz pytania?

Napisz do naszego menadżera do spraw kluczowych klientów

Sławucki Wład
[email protected]

+38 (067) 156 14 96

Napisz do nas