ПН - ПТ: 9:00 - 19:00 / СБ - ВС: Выходные

Akcesoria do podeszw i butów

Produkcja i sprzedaż komponentów obuwia z materiału EVA, które mają miękką, porowatą strukturę i są bardzo lekkie

Podeszwa to jeden z kluczowych elementów buta - fundament i platforma dla stopy, która ma bezpośredni kontakt z nawierzchnią. Chroni but przed zużyciem iw dużej mierze decyduje o jego żywotności. To właśnie podeszwa ulega intensywnym naprężeniom mechanicznym, odkształceniom, ścieraniu na podłożu. Dlatego materiały użyte do produkcji podeszew muszą być maksymalnie odporne na wpływy środowiska.

Zalety akcesoriów do obuwia z EVA

Materiał EVA eliminuje reakcję z chemikaliami - olejami czy rozpuszczalnikami, a także jest higieniczny, gdyż jest odporny na bakterie i grzyby. Podeszwa jest lekka - to główna zaleta materiału EVA. Jest dużo lżejszy od innych analogów, które są wykorzystywane przy produkcji obuwia, takich jak guma, PCV czy poliuretan. To z niej powstają łupki i większość rodzajów butów plażowych.

Praktyczność butów wykonanych z materiału EVA

EVA ma porowatą strukturę, tj. wypełnione mikroskopijnymi bębelkami powietrza. A to nie tylko przyczynia się do lekkości, ale także zapewnia doskonałą izolację termiczną. Na przykład w butach gumowych (PCW) w temperaturze 0 stopni Celsjusza jest już zimno, nawet z ciepłym noskiem, aw butach formowanych z pianki EVA ciepło. Ważnymi zaletami materiału EVA są elastyczność i sprężystość. Dlatego znalazła szerokie zastosowanie w produkcji obuwia, m.in. ortopedyczny. Podeszwa zewnętrzna z pianki EVA jest miękka i ma doskonałe właściwości amortyzujące, które pozostają nawet w niskich temperaturach. Do -60 stopni Celsjusza.

W takich butach nogi mniej się męczą, chodzenie w nich jest wygodne i wygodne. Takie buty służą przez długi czas. Ponadto, jeśli na czas kupisz buty ortopedyczne z podeszwami EVA, możesz zachować zdrowie przez wiele lat.Masz pytania?

Napisz do naszego menadżera do spraw kluczowych klientów

Sławucki Wład
[email protected]

+38 (067) 156 14 96

Napisz do nas